برخی از مشتریان

صنایع فولاد، معادن و فلزات

صنایع فولاد، معادن و فلزات از مهمترین و کلیدی ترین صنایع مادر در تمام کشورها به شمار می روند. پیشرفت در بحث استخراج بهینه از معادن و پروسه های جدید تر در زمینه تولید فولاد و فلزات دیگر از مباحث جدی در زمینه توسعه در هر کشور محسوب می شود. در کشور ما نیز، این صنایع از قدمت بالا بر خوردار می باشند و با وجود منابع متعدد و منحصر به فرد طبیعی و کارخانجات متعدد فولاد و فلزات دیگر در سطح کشور، نیاز مبرم به محصولات پیشرفته با کیفیت جهانی و برتر دارند.

شرکت صنایع واکیوم پارس با استفاده از تجارب بالا در این صنایع و با همکاری با شرکت Aerzen آلمان با بیش از 60 سال تجربه دراین صنایع، نیاز های کلیدی این شرکت را در پروسه های مختلف استخراج و تولید تامین می نماید.

در زیر لیستی از موارد استفاده محصولات شرکت صنیع واکیوم پارس در صنایع فولاد، معادن و فلزات آمده است:

  • فیلتراسیون، فلوتاسیون، کنسانتره در صنعت معادن و فلزات
  • انتقال پنوماتیکی مواد
  • انتقال و کمپرس گاز های فرایندی و خنک کننده و گاز Purge در صنعت فولاد
  • انتقال و کمپرس گازهای فرایندی و خنک کننده در کارخانه های direct reduction
  • متالورژی و ریخته گری تحت خلاء
  • تولید هوای فشرده برای ابزار دقیق و Plant air
  • اندازه گیری میزان مصرف گاز در کارخانجات فولاد

محصولات مورد استفاده در صنایع فولاد، معادن و فلزات

پمپ وکیوم Liquid Ring

پمپ وکیوم از نوع Liquid Ring برای ایجاد خلاء در صنایع مختلف نظیر قند، چاپ، معادن و فلزات، غذایی، بیمارستانها، انتقال مواد و کاغذ و چوب استفاده می گردد.

اطلاعات بیشتر

بلوئر هوا Roots Type استاندارد

بلوئر Roots Type استاندارد برای هوادهی و انتقال گاز های خنثی در صنایع مختلف نظیر شیمیایی، آب و فاضلاب، سیمان، انتقال مواد به صورت پنوماتیک و غذایی استفاده می گردد.

اطلاعات بیشتر

بلوئر Positive Displacement برای گازهای فرایندی

بلوئر Positive Displacement برای گازهای فرایندی به منظور انتقال و کمپرس انواع مختلف گازهای فرایندی در صنایع مختلف به کار گرفته میشود.

اطلاعات بیشتر

وکیوم بلوئر Positive Displacement

وکیوم بلوئر Positive Displacement برای انتقال هوا و گاز های خنثی و خورنده در شرایط خلاء در صنایعی نظیر بسته بندی، لایه پوشی، متالورژی، سیستم های نشت یابی با هلیوم و ... استفاده می گردد.

اطلاعات بیشتر

پکیج کمپرسور اسکرو screw compressor از نوع Oil-Free و Single-Stage

پکیج کمپرسور Oil-Free از نوع تک مرحله ای (Single-Stage) برای کمپرس هوا و گاز های خنثی در صنایع مختلف به کار گرفته میشود.

اطلاعات بیشتر

پکیج کمپرسور اسکرو screw compressor از نوع Oil-Free و Multi-Stage

پکیج کمپرسور Oil-Free از نوع چند مرحله ای (Multi-Stage) برای کمپرس هوا و گاز های خنثی استفاده میگردد. کاربرد اصلی این نوع کمپرسور برای تولید هوای فشرده عاری از روغن میباشد.

اطلاعات بیشتر

کمپرسور اسکرو screw compressor از نوع Oil-Free برای گازهای فرایندی

کمپرسور Oil-Free برای گازهای فرایندی در صنایع مختلفی نظیر شیمیایی، نفت و گاز، فولاد و ... برای کمپرس عملاً تمام گازهای فرایندی کاربرد دارد.

اطلاعات بیشتر

کمپرسور اسکرو screw compressor از نوع Oil-Injected برای هوا

کمپرسور Oil-Injected هوا به منظور تولید هوای فشرده برای انتقال پنوماتیکی مواد و ابزار پنوماتیکی و همچنین در پکیج های سیار در سایت های ساختمان سازی کاربرد دارد.

اطلاعات بیشتر

کمپرسور اسکرو screw compressor از نوع Oil-Injected برای گازهای تبریدی و فرایندی

کمپرسور Oil-Injected گاز های تبریدی و فرایندی برای کمپرس این گاز ها در صنایع مختلف نظیر شیمیایی، فولاد، خنک کننده ها و ... طراحی و عرضه می گردند.

اطلاعات بیشتر

کنتور گاز Rotary Piston برای هوا و گازهای غیر خورنده

کنتور گاز Rotary Piston برای هوا و گاز، به منظور اندازه گیری حجم هوا و گاز های خنثی، فرایندی و غیر خورنده در مدار های بسته در صنایع مختلف به کار گرفته میشود.

اطلاعات بیشتر