برخی از مشتریان

صنایع نفت، گاز و پتروشیمی

صنایع نفت، گاز و پتروشیمی از اصلی ترین صنایع کشور محسوب می شوند که نیاز های فراوانی در زمینه انتقال و فشرده سازی سیالات قابل تراکم را دارا می باشند. با استفاده از تیم مجرب مهندسین فروش و طراحی و با در اختیار داشتن تجارب زیاد و طیف گسترده محصولات، شرکت صنایع واکیوم پارس احتیاجات این صنایع را در زمینه های مختلف تامین و بر طرف می نماید.

ما در شرکت صنایع واکیوم پارس، به این موضوع واقف هستیم که کیفیت بالا، دوام و قابلیت اطمینان بالا هنگام کارکرد از اصلی ترین مشخصه های محصولات مورد استفاده این صنایع می باشند. این شرکت، با بهره وری از طیف وسیع محصولات، همکاری با بهترین شرکت های جهانی و سفارش سازی منطبق با استاندارد های داخلی و جهانی نظیر IPS، ASME و API، محصولاتی قابل اطمینان با کیفیت بالا را در اختیار این صنایع قرار میدهد.

در زیر لیستی از موارد استفاده محصولات شرکت صنیع واکیوم پارس در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی آمده است:

  • تقطیر فراورده ها و فیلتراسیون آنها
  • ایجاد خلاء و هواگیری در پروسه های نفتی
  • واحد های روغن سازی Furfural
  • انتقال و کمپرس گازهای فرایندی
  • تولید هوای فشرده ابزار دقیق
  • تولید هوای فشرده برای Plant های پالایشگاه ها
  • انتقال گاز های تبریدی برای تجهیزات برودتی مورد استفاده در این صنایع
  • اندازه گیری حجم گاز های فرایندی

محصولات مورد استفاده در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی:

پمپ وکیوم Liquid Ring

پمپ وکیوم از نوع Liquid Ring برای ایجاد خلاء در صنایع مختلف نظیر قند، چاپ، معادن و فلزات، غذایی، بیمارستانها، انتقال مواد و کاغذ و چوب استفاده می گردد.

اطلاعات بیشتر

کمپرسور هوا و گاز Liquid Ring

کمپرسور هوا/گاز از نوع Liquid Ring در صنایع مختلف نظیر قند، نفت، گازو پتروشیمی، آب و فاضلاب و غذایی به کار گرفته می شود.

اطلاعات بیشتر

پکیج آبی / روغنی پمپ Liquid Ring

واحد پکیج آبی / روغنی پمپ Liquid Ring در صنایع مختلفی نظیر شیمیائی، پتروشیمی، داروئی، آجر، چینی و سرامیک و وکیوم مرکزی به کار گرفته می شود.

اطلاعات بیشتر

بلوئر Positive Displacement برای گازهای فرایندی

بلوئر Positive Displacement برای گازهای فرایندی به منظور انتقال و کمپرس انواع مختلف گازهای فرایندی در صنایع مختلف به کار گرفته میشود.

اطلاعات بیشتر

پکیج کمپرسور اسکرو screw compressor از نوع Oil-Free و Multi-Stage

پکیج کمپرسور Oil-Free از نوع چند مرحله ای (Multi-Stage) برای کمپرس هوا و گاز های خنثی استفاده میگردد. کاربرد اصلی این نوع کمپرسور برای تولید هوای فشرده عاری از روغن میباشد.

اطلاعات بیشتر

کمپرسور اسکرو screw compressor از نوع Oil-Free برای گازهای فرایندی

کمپرسور Oil-Free برای گازهای فرایندی در صنایع مختلفی نظیر شیمیایی، نفت و گاز، فولاد و ... برای کمپرس عملاً تمام گازهای فرایندی کاربرد دارد.

اطلاعات بیشتر

کمپرسور اسکرو screw compressor از نوع Oil-Injected برای گازهای تبریدی و فرایندی

کمپرسور Oil-Injected گاز های تبریدی و فرایندی برای کمپرس این گاز ها در صنایع مختلف نظیر شیمیایی، فولاد، خنک کننده ها و ... طراحی و عرضه می گردند.

اطلاعات بیشتر

کنتور گاز Rotary Piston برای هوا و گازهای غیر خورنده

کنتور گاز Rotary Piston برای هوا و گاز، به منظور اندازه گیری حجم هوا و گاز های خنثی، فرایندی و غیر خورنده در مدار های بسته در صنایع مختلف به کار گرفته میشود.

اطلاعات بیشتر