برخی از مشتریان

صنایع غذایی

با توجه به رشد روز افزون جمعیت جهان در قرن اخیر و افزایش میزان مصرف مواد غذایی در کشور های مختلف، توجه به صنایع مرتبط با تولید مواد غذایی از اهمیت بالایی برخوردار میباشد. تولید بهینه، استفاده از ماشین آلات پیشرفته برای بالا بردن حجم تولید و استقاده از روش های بهداشتی برای شستشوی مواد اولیه و بسته بندی نهایی، از مشخصات بارز این صنایع می باشند. امروزه، در کشور ما، صنایع غذایی با روش های تولید مطابق با استاندارد های بین المللی بهداشتی از پیشرفت قابل ملاحظه ای بر خوردار می باشند. تعدد کارخانجات مختلف در این صنایع، تقاضا برای محصولات پیشرفته، با کیفیت و قابل اطمینان را افزایش داده است.

شرکت صنایع واکیوم پارس با استفاده از بهترین محصولات در سطح جهانی نیاز صنایع غذایی را در پرو سه های مختلف تولید، تامین و برطف می سازد.

در زیر لیستی از موارد استفاده محصولات شرکت صنیع واکیوم پارس در صنایع غذایی آمده است

  • ایجاد خلاء در سیستمهای تغلیظ، اواپراسیون و فیلتراسیون در صنعت قند
  • انتقال گاز CO2 و جدا کردن لایه جامد از فیلتر های خلاء در صنعت قند
  • فلوتاسیون در صنایع غذایی مانند خط شستشوی گوجه
  • هوادهی به حوضچه های پرورش ماهی و میگو
  • هوادهی در پروسه های تولید سرکه
  • انقال پنوماتیکی مواد از طریق ایجاد مکش
  • تولید هوای فشرده برای کارخانجات مختلف

محصولات مورد استفاده در صنایع غذایی

پمپ وکیوم Liquid Ring

پمپ وکیوم از نوع Liquid Ring برای ایجاد خلاء در صنایع مختلف نظیر قند، چاپ، معادن و فلزات، غذایی، بیمارستانها، انتقال مواد و کاغذ و چوب استفاده می گردد.

اطلاعات بیشتر

کمپرسور هوا و گاز Liquid Ring

کمپرسور هوا/گاز از نوع Liquid Ring در صنایع مختلف نظیر قند، نفت، گازو پتروشیمی، آب و فاضلاب و غذایی به کار گرفته می شود.

اطلاعات بیشتر

بلوئر هوا Roots Type استاندارد

بلوئر Roots Type استاندارد برای هوادهی و انتقال گاز های خنثی در صنایع مختلف نظیر شیمیایی، آب و فاضلاب، سیمان، انتقال مواد به صورت پنوماتیک و غذایی استفاده می گردد.

اطلاعات بیشتر

وکیوم بلوئر Positive Displacement

وکیوم بلوئر Positive Displacement برای انتقال هوا و گاز های خنثی و خورنده در شرایط خلاء در صنایعی نظیر بسته بندی، لایه پوشی، متالورژی، سیستم های نشت یابی با هلیوم و ... استفاده می گردد.

اطلاعات بیشتر

پکیج کمپرسور اسکرو screw compressor از نوع Oil-Free و Single-Stage

پکیج کمپرسور Oil-Free از نوع تک مرحله ای (Single-Stage) برای کمپرس هوا و گاز های خنثی در صنایع مختلف به کار گرفته میشود.

اطلاعات بیشتر

پکیج کمپرسور اسکرو screw compressor از نوع Oil-Free و Multi-Stage

پکیج کمپرسور Oil-Free از نوع چند مرحله ای (Multi-Stage) برای کمپرس هوا و گاز های خنثی استفاده میگردد. کاربرد اصلی این نوع کمپرسور برای تولید هوای فشرده عاری از روغن میباشد.

اطلاعات بیشتر

کمپرسور اسکرو screw compressor از نوع Water-Injected برای هوا

کمپرسور Water-Injected برای هوا به منظور تولید هوای فشرده عاری از روغن با مصرف بهینه و اختلاف فشار بالا طراحی و عرضه می گردد.

اطلاعات بیشتر

پکیج کمپرسور Rotary Lobe برای هوا

پکیج کمپرسور Rotary Lobe برای هوا، نیاز صنایع مختلف را در زمینه کمپرس و انتقال هوا برآورده می سازد.

اطلاعات بیشتر