برخی از مشتریان

صنعت سیمان

در کشور ما، صنعت سیمان یکی از با قدمت ترین صنایع مادر به حساب می آید و در حال حاضر، کارخانجات متعددی در زمینه تولید سیمان فعالیت دارند. هم اکنون، کار خانجات سیمان در سطح کشور، نیاز داخلی را به طور کامل پوشش داده اند و در حال صادرات به کشور های دیگر نیز می باشند.

شرکت صنایع واکیوم پارس با استفاده از بهترین محصولات در سطح جهانی نیاز صنعت سیمان را در پرو سه های مختلف تولید، تامین و برطرف می سازد.

در زیر لیستی از موارد استفاده محصولات شرکت صنایع واکیوم پارس در صنعت سیمان آمده است.

  • هوادهی به کوره های Air Lift در کارخانه های تولید سیمان
  • انقال پنوماتیکی مواد
  • هموژنیزه کردن سیمان
  • تولید هوای فشرده برای Plant Air

محصولات مورد استفاده در صنعت سیمان:

وکیوم بلوئر Positive Displacement

وکیوم بلوئر Positive Displacement برای انتقال هوا و گاز های خنثی و خورنده در شرایط خلاء در صنایعی نظیر بسته بندی، لایه پوشی، متالورژی، سیستم های نشت یابی با هلیوم و ... استفاده می گردد.

اطلاعات بیشتر

بلوئر هوا Roots Type استاندارد

بلوئر Roots Type استاندارد برای هوادهی و انتقال گاز های خنثی در صنایع مختلف نظیر شیمیایی، آب و فاضلاب، سیمان، انتقال مواد به صورت پنوماتیک و غذایی استفاده می گردد.

اطلاعات بیشتر

پکیج کمپرسور اسکرو screw compressor از نوع Oil-Free و Single-Stage

پکیج کمپرسور Oil-Free از نوع تک مرحله ای (Single-Stage) برای کمپرس هوا و گاز های خنثی در صنایع مختلف به کار گرفته میشود.

اطلاعات بیشتر

پکیج کمپرسور اسکرو screw compressor از نوع Oil-Free و Multi-Stage

پکیج کمپرسور Oil-Free از نوع چند مرحله ای (Multi-Stage) برای کمپرس هوا و گاز های خنثی استفاده میگردد. کاربرد اصلی این نوع کمپرسور برای تولید هوای فشرده عاری از روغن میباشد.

اطلاعات بیشتر

کمپرسور اسکرو screw compressor از نوع Oil-Injected برای هوا

کمپرسور Oil-Injected هوا به منظور تولید هوای فشرده برای انتقال پنوماتیکی مواد و ابزار پنوماتیکی و همچنین در پکیج های سیار در سایت های ساختمان سازی کاربرد دارد.

اطلاعات بیشتر

کمپرسور اسکرو screw compressor از نوع Water-Injected برای هوا

کمپرسور Water-Injected برای هوا به منظور تولید هوای فشرده عاری از روغن با مصرف بهینه و اختلاف فشار بالا طراحی و عرضه می گردد.

اطلاعات بیشتر

پکیج کمپرسور Rotary Lobe برای هوا

پکیج کمپرسور Rotary Lobe برای هوا، نیاز صنایع مختلف را در زمینه کمپرس و انتقال هوا برآورده می سازد.

اطلاعات بیشتر